Вівторок, 19.03.2024, 06:03
Головна
Реєстрація
Вхід
Apoha.Art.City
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
НАЙКРАЩІ

Активісти тут... Шукай своє ім'я!

Наше опитування
З якого ви міста?
Всього відповідей: 331
Погода
Статистика
Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
===
7 жовтня у Дніпропетровську пройшов перший обласний конкурс «Ярмарок ідей». Під час відкриття заходу головою обласної державної адміністрації Олександром Вілкулом було зазначено: «Обласний конкурс «Ярмарок ідей» відкриває можливості для ефективної співпраці органів місцевого самоврядування з громадськими організаціями, потенційними інвесторами, міжнародними фінансовими організаціями. Таке широке співробітництво сприятиме використанню додаткових ресурсів для розвитку соціальної сфери сіл, селищ і міст Дніпропетровщини. Наше завдання - навчити громади не просто вирішувати проблемні питання, а істотно покращувати життя людей!».

Сегодня, 7 октября, в Днепропетровске открылся областной конкурс проектных предложений «Ярмарка идей». Проекты-победители получат финансовую поддержку бластного бюджета.
Свои идеи на конкурс представили все районы Днепропетровской области. Большинство проектов направлено на улучшение качества жизни и на возрождение национальных исторических ценностей. Практически все проекты важны для населения того или иного района или области в целом, причем, как те, которые затрагивают весь регион, так и те, которые задействуют лишь несколько десятков человек.



ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВІДКРИТИЙ ФОЛЬКЛОРНО-ЕТНОГРАФІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ДРАНА КОХТА» 
( ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ТУРИЗМУ)
30 ВЕРЕСНЯ – 02 ЖОВТНЯ 2011 РОКУ
(АПОСТОЛІВСЬКИЙ РАЙОН ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕЛО ЧЕРВОНИЙ ЗАПОРОЖЕЦЬ, УРОЧИЩЕ ПЕТРА КАЛНИШЕВСЬКОГО , ПРАВИЙ ПОЛОГИЙ БЕРЕГ РІЧКИ КАМ´ЯНКА)




ШЛЯХАМИ ЧУБИНСЬКОГО
21 вересня було офіційно завершено польову частину наукової експедиції Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім.М.Т.Рильського НАН України по збиранню наукового матеріалу до планової теми Інституту «Шляхами Чубинського».
Експедиція проводилась в межах степових районів Дніпропетровської та Херсонської областей. До складу зазначеної експедиції увійшли: Боса Л.Г. (старший науковий співробітник, керівник групи), Босий О.Г. (докторант), Коваль-Фучило І.М. (науковий співробітник). Сіренко С.В. (провідний  истецтвознавець). Члени експедиції, на протязі тижня, знайомились з культурою та побутом сільського населення степової України, вивчали експозиції та фонди місцевих музеїв, опитували краєзнавців і старожилів, фотографували об´єкти побуту, історії та культури, вели спостереження за виконанням органами місцевих влад охоронних забов´язань по збереженню культурно-археологічної спадщини, історико-архівних даних та природно-заповідного фонду України. Особливу увагу науковці приділилививченню стародавніх звичаїв, обрядів, вірувань та пісень пов’язаних з народженнямдитини, весіллям і похованням, які зберігаються населенням краю у мовній формі.

  Ничего не возникает из ничего и бесследно не исчезает: от гонения властью народа в XIV-XVII веках возникла казачина, сегодня её корни проросли в каждом государстве мира, где народ борется за свои социальные и политические права. И поэтому, сегодня мы, создавая программный документ, опираемся на Конституцию П. Орлика, а не на вечно переделываемую, в угоду временной власти, Конституцию Украины. Но не в Конституции дело – она может быть обрамлена золотом и платиной и никому не нужной, если нет МЕХАНИЗМА её исполнения…
  Концепцию развития казачеств мы разделили на 3 этапа – 1991 – 2007 годы – анархия и хаос, который породил «феодальное казачество», ибо «феодал-атаман» содержит своих «вассалов» - потребителей. Наверное, эта дань прошлого была необходима. Сегодня мы вошли в 2008 – 2013 годы – это этап формирования идеи казаческого будущего и только в 2013-2019 годах, так мы прогнозируем – казачество станет основою нашего государства, если в злыднях мы не загубим кристалл идей свободолюбия…


  22 квітня - у середу першого поминального тижня після Пасхи Господньої, керуючись власними побажаннями та виконуючи Указ Президента України про проведення щорічних екологічних заходів під час третього тижня квітня, керівництво Зеленодольської ЗОШ №2 разом із представниками батьківського комітету школи здійснили екскурсійну подорож теренами Апостолівського району для випускників 11-х класів. З самого початку, усім подорожуючим було відомо, що за рішенням ініціативної групи учнів кінцевим і головним пунктом подорожі стане старе покинуте кладовище села Грушівки, де силами екологічного десанту треба буде здійснити прибирання східної частини кладовища, історія виникнення якого сягає козацької доби. Тому довгоочікувана подорож стала для учнів не стільки доповненням до пройденого матеріалу, скільки перетворилось у складання іспиту на соціальну зрілість. Складали учні свій перший іспит у дорослому житті разом із своїми вчителями та батьками. І треба зразу сказати, що склали цей іспит гідно!
  До 19-річчя Декларації про суверенітет України
  «Велич Українського Прапору!» Сходження на Говерлу.
  В суботу, 18 липня 2009 року, Президент України Віктор Ющенко здійснив традиційне сходження на найвищу верхівку нашої країни, присвячене 19-й річниці ухвалення Декларації про суверенітет України. З нагоди цієї події та продовжуючи акцію «Велич Українського Прапору» співробітники СБУ підняли на схил Говерли 54-метровий державний прапор.

Читати далі>>

  27червня 2009 року виповнилося  300-річчя Полтавській  битві. Це знакова  подія, яка змінила  хід не тільки  європейської, а й  світової історії.  Але, до сьогоднішнього  дня ми продовжуємо  сприймати зазначену  історичну подію  з точки зору  ідеологів обох  попередніх імперій, забувши при цьому про втрачені свободи та можливості українського народу, не сприймаючи імена своїх героїв, уперто відмовляючись дивитись правді у вічі, навіть на одинці з власними роздумами…Так, хто він І.Мазепа?!!




Пошук

Цікаво знати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

//artcity.ucoz.ua
Друзі сайту

Допоможи сайту

РЕКЛАМА

| Art-m© 2024 | |