Четвер, 13.05.2021, 03:32
Головна
Реєстрація
Вхід
Apoha.Art.City
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
НАЙКРАЩІ

Активісти тут... Шукай своє ім'я!

Наше опитування
Чи допомоіг Вам сайт
Всього відповідей: 53
Погода
Статистика
Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
===

ЄГАЙ ОЛЕНА СЕРГІЇВНА

завідуюча художнім відділом Апостолівської районної школи естетичного виховання


  Єгаг Олена Сергіївна, 1967 року народження, працює на культурній ниві майже 20 рокіи. з яких 10 - завідуюча художнім відділом АШЕВ. (дивитись фото). Має педагогічне звання «Старший викладач» та вищу освіту, закінчила художньо - графічний факультет Криворізького державного педагогічного університету (вчитель малювання, етики та естетики).
  
Любов до прекрасного живе в кожному, але завжди потрібні люди, які творчо втілюють цю любов у життя! І в цьому апостолівським дітям допомагає досвідчений викладач Олена Сергіївна Єгай - джерело і душа неповторної дитячої творчості. Життя юних художників - у творчій праці, в постійному прагненні вдосконалення! Єгай О.С. навчає дітей бачити більше, складніше, швидше за інших і переносити своє бачення олівцями та спеціальним вугіллям, пензликами та фарбами і просто своїми руками на папір, картон, полотно, скло та каміння, опановуючи різноманітні техніки.
   Олена Сергіївна - дуже енергійний, відповідальний, принциповий та наполегливий наставник, людина з особистим поглядом на світ і просто вчитель від Бога. Вона сама сповнена високих прагнень і в дітях натхненно запалює творчий вогник, надихає на досягнення все нових та більш досконалих височин, до яких впевнено крокують юні художники, та виборюють перемоги, а саме: 2001 р. - II місце в обласному конкурсі «Соборы наших душ»; 2002 р. - І місце в обласному онкурсі «Соборы наших душ»; р. - І місце в обласному конкурсі «Россия в серце моем», м. Дніпропетровськ; 2004 р. - 8 дипломів Всеукраїнського конкурсу «Щаслива родина - квітуча Україна!»; 2004 р. - II місце в обласному конкурсі «Щаслива родина - квітуча Україна!»; 1 диплом Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «VІSА. Олімпійські фантазії»; 2 диплома Всеукраїнського конкурсу «Моє рідне місто»; 2006 р. - 4 диплома Всеукраїнського конкурсу з образотворчого мистецтва, три перших місця в районних конкурсах малюнку; 2008р. - 2 диплома на XII Міжнародному фестивалі дитячої творчості «Чарівна книжка»; І місце в обласному конкурсі дитячого малюнку «Міліція очима дітей», присвяченому 17 -й річниці української міліції; перемога в обласному конкурсі «Книжковий оберіг родини» - номінація «Чарівна паличка натхнення». Постійно організовуються „Міські шкільні виставки робіт учнів художнього відділення Апостолівської ШЕВ" по загальноосвітнім школам району. За творчої ініціативи Єгай О.С. взято участь в творчій акції до Всесвітнього дня боротьби з наркоманією й боротьби зі СНІДом «Мистецтво проти наркоманії та СНІДу», організовано та проведено майстер-клас з майстрами Петриківського розпису для художнього відділу Апостолівської школи естетичного виховання та багато ін.
   А яких чудових, талановитих і закоханих в мистецтво людей вона виховала, одним словом - гідну зміну, а саме : Олександр Шашков та Юля Волкова - студенти Криворізького державного педагогічного університету, спеціальність відповідно: реклама і дизайн та образотворче мистецтво; Артем Ковальчук - студент Херсонського державного університету, факультет – культури та мистецтв; Олена Литвинчук та Марина Чурило - студентки художньо - графічного факультету Дніпропетровського обласного педагогічного ліцею - інтернату; цей же заклад закінчив Руслан Бігун; Наташа Коваль, Ігор Зінов'єв та ін. за значні творчі здобутки та для вдосконалення здібностей, подальшого творчого розвитку і змістовного відпочинку були направлені Апостолівською районною державною адміністрацією в МДТ «Артек». Всі життєві радості та негоди, злети та падіння , розчарування та перемоги зі своїми учнями завжди ділила і ділить Єгай О.С.

Олена Сергіївна бере активну участь в художньому житті району та популяризації образотворчого і декоративно - прикладного мистецтва, постійно підтримує великий склад учнів свого класу та турбується про його стабільність. 2009 р. отримала звання - «ЛЮДИНА РОКУ»

 

Учні художки та батьківський комітет

Пошук

Цікаво знати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

//artcity.ucoz.ua
Друзі сайту

Допоможи сайту

РЕКЛАМА

| Art-m© 2021 | |