Четвер, 13.05.2021, 02:05
Головна
Реєстрація
Вхід
Apoha.Art.City
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
НАЙКРАЩІ

Активісти тут... Шукай своє ім'я!

Наше опитування
З якого ви міста?
Всього відповідей: 331
Погода
Статистика
Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
===
  Археологічні дослідження курганів Півнева, Дзигина, Довга Могила стверджують, що на цій території перші поселення з явилися ще в добу бронзи (II—І тисячоліття до РХ). В окремих курганах знайдено поховання кочівників ХІ-XIV століття.
 Жителі села не були покріпачені.
  На початку ХХ століття тут відбулися селянські заворушення. В 1906 році селяни напали на економію графині Воронцової-Дашкової в селі Михайло-Заводському. Виступ було подавлено, найбільш активних учасників заарештували.
  Відомо що в селі було збудовано Трьохсвятительский храм, при ньому церковно-приходська школа. Була вона однокупольна, вкрита залізом, і в 1941-1948 роки відносилася до Криворізького благочиння Херсонсько-Таврійської єпархії. Священиком у цей період був призначений Ананій Фортунатович Пухсальський, який народився 1869 році, закінчив учительську семінарію, а священиком рукоположений 15 серпня 1910 року. 24 листопада 1926 року був нагороджений золотим наперсним хрестом. Дияконом був Павло Наркіянович Доброгаєв, рукоположений з третього курсу консерваторії єпископом Димитрієм. Старостою був Афанасій Романович Солонко. Його помічниками були Зінаїда Іванівни Суханової, казначей Яків Іванович Кучеренко, голова ревізійної комісії Порфирій Євфимович Лічний.
  Зараз церква відновлюється.
Пошук

Цікаво знати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

//artcity.ucoz.ua
Друзі сайту

Допоможи сайту

РЕКЛАМА

| Art-m© 2021 | |