Понеділок, 01.03.2021, 02:09
Головна
Реєстрація
Вхід
Apoha.Art.City
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
НАЙКРАЩІ

Активісти тут... Шукай своє ім'я!

Наше опитування
З якого ви міста?
Всього відповідей: 331
Погода
Статистика
Яндекс.Метрика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
===
ОПИС ГРИ
 Гравці поділені на дві групи: ЧЕСНІ ГРОМАДЯНИ і МАФІЯ. Один з ЧЕСНИХ ГРОМАДЯН має особливий статус КОМІСАРА. На початку гри кожен учасник отримає гральну карту. Подивіться її так, щоб не бачив ніхто інший. Гравці з чорними картами - команда "МАФІЇ". Ті учасники, хто отримає червону карту - ЧЕСНІ ГРОМАДЯНИ. Гравець, який отримає карту - червовий туз отримує роль КОМІСАРА. Після ознайомлення з картами, покладіть їх на стіл тильною стороною вгору.
 Гра ділиться на дві половини - "ДЕНЬ" і "НІЧ". В ході гри завданням МАФІЇ є знищення всіх ЧЕСНИХ ГРОМАДЯН, відповідно завданням ЧЕСНИХ ГРОМАДЯН - знищення МАФІЇ.
 Коли ВЕДУЧИЙ об'являє "НАСТУПИЛА НІЧ", всі гравці закривають очі - сплять. Далі ВЕДУЧИЙ об'являє: "Прокидається МАФІЯ". Учасники, що отримали чорні карти, відкривають очі і запам'ятовують своїх союзників - знайомитесь. Знайомство слід проводити безшумно, щоб сусіди - МИРНІ ЖИТЕЛІ не відчули рухів. Після цього мафія засинає, а ВЕДУЧИЙ просить прокинутись КОМІСАРА. Потім засинає і КОМІСАР. Коли лунає команда "НАСТУПИВ ДЕНЬ", - всі гравці просинаються. Гравці мають інформацію: про реакцію на роздачу карт, як вів ВЕДУЧИЙ, що було чути вночі, як змінився настрій гравців за ніч. Розмова може проходити будь-яким способом: "Тільки він в окулярах - значить МАФІЯ". "Вона всю ніч ворушилась". "Юра всю ніч пив чай і не облився - значить МАФІЯ". Вдень учасники обговорюють, хто з них є МАФІЯ. Як ЧЕСНІ ГРОМАДЯНИ, так і МАФІЯ, для переконання навколишніх в своїй правоті можуть використовувати чесні і нечесні аргументи, як правдиву, так і неправдиву інформацію. Кожному гравцю по черзі дається одна хвилина на висловлення своїх ідей, думок і міркувань. Мета першого кола, як і гри вцілому, для ЧЕСНИХ ГРОМАДЯН - виявити і знищити МАФІЮ. Для МАФІЇ, відповідно, навпаки. МАФІЯ знаходиться в більш вигідному стані, так як вони знають, хто є хто в грі. Обговорення починає гравець під номером 1 і так далі по колу. В ході денного обговорення гравці можуть виставляти кандидатури гравців (не більше однієї кожен) з метою вивести їх з гри. Коли обговорення закінчено, приступаємо до голосування. Та кандидатура, яка набере більшість голосів, вибуває з гри. Під час голосування кожен гравець може голосувати тільки за одного підозрюваного. Голосування відбувається шляхом підняття руки і утримання її впродовж 5-ти секунд. Під час голосування говорити має право лише підозрюваний. Гравець може змінити думку і опустити руку, Але лише до того часу, як ВЕДУЧИЙ не скаже слово "ДЯКУЮ". Після цього не можна змінювати своє рішення. 
 Гравець, який набрав більшіе голосів, вибуває з гри, відкриваючи іншим свою карту.
 Якщо на перший день висунута лише одна кандидатура, вона не голосується. Вибулий має право на останнє слово (1 хвилина).
 В грі існує поняття "АВТОКАТАСТРОФА". Це ситуація, коли два або більше гравців набирають однакову кількість голосів. В цьому випадку кандидатам дається 30 секунд оправдатися, переконати інших в своїй ЧЕСНОСТІ або ЧЕРВОНОСТІ і залишитися в грі. Після цього знову проходить голосування. Якщо хтось набирає більше голосів, він вибуває. Якщо гравці знову набирають однакову кількість колосів, на голосування ставиться питання: "ХТО ЗА ТЕ, ЩОБ ВСІ КАНДИДАТИ ЗАЛИШИЛИ ГРУ?". Якщо більшість голосує за вибуття, гравці покидають ГРУ, якщо проти або порівну - всі залишаються.
 Після першого кола знову наступає ніч. Протягом цієї і всіх наступних ночей МАФІЯ має можливість стріляти. За командою МАФІЯ просинається, беззвучно (жестами) радиться, і вибирає одного із гравців, що залишилися, вказавши ведучому, кого саме. МАФІЯ засинає.  За командою просинається КОМІСАР і вказує на одного із учасників, кого він хоче перевірити. ВЕДУЧИЙ беззвучно показує комісару статус вказаного ним гравця. За бажанням, КОМІСАР може вдень сповістити гравцям - кого він бачив вночі, відкривши свій статус. Але в цьому випадку , найймовірніше, що його вночі вб'є мафія.
       КОМІСАР засинає, наступає ранок, всі просинаються.
       ВЕДУЧИЙ об'являє про те, кого вбили сьогодні вночі і надає останнє слово потерпілому (30 секунд). Потерпілий вибуває з гри, відкривши свою карту. Обговорення другого починається із наступного за тим, хто починав минулого разу, учасником. Інформація про минулі події, хто проти кого голосував і що говорив, використовується залишеними гравцями для обговорення і засудження. 
 Гра закінчується перемогою ЧЕСНИХ ГРОМАДЯН в тому випадку, коли вибули всі гравці МАФІЇ. МАФІЯ виграє, коли залишається рівне число ЧЕСНИХ ГРОМАДЯН і МАФІОЗІ - 2х2 або 1х1.
 
Пошук

Цікаво знати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

//artcity.ucoz.ua
Друзі сайту

Допоможи сайту

РЕКЛАМА

| Art-m© 2021 | |